Štěňátka

Jaké jsou cíle našeho chovu?

Cílem našeho chovu jsou především zdravá a socializovaní štěňátka s vyrovnaným exteriérem, která mají ty nejlepší předpoklady stát se skvělými rodinnými společníky.

Ocásek

Štěňátka jsou u nás odchována s nejlepší možnou péčí, s velkým důrazem na správnou socializaci. Právě období prvních týdnů u chovatele je pro správný vývoj a budoucí povahu psa velmi významné. Malí hovawarti u nás vyrůstají v prostředím plném podnětů, s neomezeným množstvím lásky a pozornosti:-) Budou samozřejmě pravidelně odčervena a také očkována, označena čipem a krmena tou nejkvalitnější stravou (Taste of the Wild). Budou zvyklá jak na doma, tak i na zahradu a venkovní prostředí, budou zvyklá na pohyb v lese, na louce, případně i ve vodě a v autě:-) Budou samozřejmě zvyklá na ostatní lidi, návštěvy, děti, ale i ostatní domácí zvířata (žijeme na farmě, kde chováme krávy, koně…) a další domácí mazlíčky.

Klárka a štěňátka

Co dostanou štěňátka „do začátku„? Každé štěně z naší ch.s. obdrží do nového domova chovatelský balíček  obsahující granulky, kterými bylo štěně krmeno a další drobnosti a pozornosti:-) Samozřejmostí je kupní smlouva i mezinárodní pas zvířete. Průkaz původu pak posíláme hned, jak nám dorazí z plemenné knihy.

1010862_10200146946108200_1599134698_n

 

 

 

 

 

 

Co je pro nás důležité? Chceme zůstat s majiteli našich štěňat ve stálém kontaktu, jsme vždy moc rádi za každé nové zpráv a fotografie. Jsme také kdykoliv připraveni pomoci s výchovou, chovem nebo výstavami. Účast na výstavách či výcviku pro nás není podmínka, ale samozřejmě zájem o výcvik i výstavy oceníme! Nejpodstatnější je pro nás to, aby se štěně od nás dostalo do milující rodiny, kde se mu budou dostatečně věnovat a kde bude v roli právoplatného člena rodiny.

Tony Na3 první JCAC

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *